Hakkımızda

Hakkımızda

10/05/2019 yılında yayın hayatına başlayan www.dogalyontemler.com amacı doğrultusunda insanları faydalı bilgiler sunmak ve doğal yöntemler konusunda yardımcı olmak için kurulmuştur.

www.dogalyontemler.com üyelerinin kafasına takılan sorulara cevap bulması ve insanların doğal yöntemlerle sağlıklı yaşaması ve sağlıklı vücuda sahip olması konularında bilgilerini paylaşmayı amaçlamaktadır.

Sitemizde doğal yöntemlerle ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Önemli Uyarı 

www.dogalyontemler.com içerisinde yer alan yazılar doktor tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amacı ile yazılmış doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup, bu tariflerin uygulanmasından dolayı oluşabilecek sorunlardan www.dogalyontemler.com ailesi sorumlu tutulamaz.

www.dogalyontemler.com adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir yazıdan dolayı rahatsızlık yaşayan paylaşımların gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri info@dogalyontemler.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.